صفحه اصلی » فعال سازی
 هر نسخه از نرم افزار پرنس دارای یک قفل سخت افزاری مخصوص می باشد که پس از نصب نرم افزار و اتصال قفل به دستگاه، یک شماره سریال 12 رقمی نمایش داده می شود و نرم افزار جهت فعال شدن به یک کد فعال سازی 16 رقمی احتیاج دارد که فقط یکبار باید آنرا وارد کنید و در دفعات بعدی اجرای نرم افزار نیازی به وارد کردن آن نیست.

کد فعال سازی که از طریق وب سایت یا پیامک دریافت می کنید فقط تا ساعت 24 همان روز کاربرد دارد، بنابر این لطفا دریافت کد فعال سازی و فعال سازی نرم افزار را در یک روز انجام دهید.
 
لطفا هنگام استفاده از کد فعال سازی درست بودن تاریخ سیستم را بررسی کنید.
 
فعال سازی از طریق ارسال پیامک
 
     کاربر گرامی لطفاً برای دریافت کد فعال سازی از طریق پیام کوتاه شماره سریال قفل را به شماره پیامک  50002070000444  ارسال فرمایید و منتظر دریافت پاسخ بمانید.
 
     تذکر 1: توجه نمایید که شماره سریال را بایستی با ساختار 0000-0000-0000 وارد نمایید (وارد نمودن خطوط بین اعداد الزامی است)
 
     تذکر 2: در صورتی که تلفن همراه شما در خصوص دریافت پیامک های تبلیغاتی غیر فعال باشد، پیامک کد فعال سازی به دست شما نخواهد رسید.
 
 
 فعال سازی از طریق وب سایت:
 
   کاربر گرامی لطفاً برای دریافت کد فعال سازی از طریق وب سایت، شماره سریال قفل خود را در جعبه ذیل درج نمایید. سپس کد امنیتی را وارد کنید و بر روی دکمه فعال سازی کلیک نمایید.
 
     تذکر: توجه نمایید که شماره سریال را بایستی با ساختار 0000-0000-0000 وارد نمایید (وارد نمودن خطوط بین اعداد الزامی است)


لطفا خطوط فاصله درون شماره سریال قفل را نیز وارد نمایید.
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳